תנאי שימוש באתר

הטקסט באתר זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מיועד לנשים וגברים כאחד. אתר זה נועד לתת שירות בתחום  דפוס משי בעיקר ובתחומי הדפוס השונים בכלל. עם הזמן יתווספו מאמרים, תיאורים תמונות והסברים שמטרתם להביא לידיעת הגולש את ההבדלים בין סוגי הדפוס השונים, כדאיות ההדפסה בשיטה זו או אחרת וכן גם המחשה בעזרת תמונות של מוצרים מוגמרים. כל התמונות באתר דפוס משי צולמו על ידי בעל האתר, למרות זאת אם מישהו מרגיש נפגע מפרסום תמונה כלשהי באתר, או שאינו רוצה בפרסום המוצר שלו, מוזמן לכתוב בדף הקשר באתר זה עם פרטים מלאים שלו ונתייחס לבקשתו עם תשובה מלאה ובמקרה הצורך אף נחליף תמונה מסוימת בתמונה אחרת.

        ההסברים, התיאורים והתמונות באתר זה, ככל שיהיו מדוייקים, קיימים להמחשה בלבד, הצבעים של המוצרים נראים שונה ממחשב למשנהו וכל המצוי במחשב לא ישמש כראייה משפטית. לכן, רק הסיכום בין מזמין העבודה לבין בעל בית הדפוס יהיה הסיכום המחייב.

מאחר ובמסכי מחשב שונים, אותה תמונה נראית בגוונים שונים ובקונטרסט(ניגוד) שונה, כל סיכום של צבע לגבי הזמנה מסוימת יהיה לפי סיכום עם בית הדפוס ולא לפי הנראה באתר דפוס משי במסך מחשב כלשהו. גם מוצרים או כיתוב המצוי באתר זה לא ישמשו כראייה משפטית או עילה לתביעה.

בברכה.

אתר דפוס משילדף ראשי דפוס משי   /   צור/צרי קשר